ŠIROKÝ VÝBĚR

VYSOKÁ KVALITA

ROZUMNÁ CENA

BioRenesance.cz

e-Shop

ověřený zákazníky

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu BioRenesance.cz

5% sleva

kód: bio5

vstup zde


Podporuje mojeID


ČERVENÉ LAPACHO

 LAPACHO - ČAJ INKŮ

Léčivé účinky těchto stromů byly využívány Indiány z kmene Inků.To, co Inkové již dávno věděli, bylo vědci nyní objeveno znovu. Stalo se tak zejména zásluhou lékaře Dr. Paula Martina, který dlouhodobě sledoval ?lidové léčitelství? mezi jihoamerickými indiány.Zjistil, že potomci Inků, kmenCallawaya v mnoha případech používají k léčbě kúru jistého stromu ? Lapacho. Jedná se o strom z rodu Bignoniaceaen a má mnoho botanicky příbuzných druhů v Americe i Africe. Květy jihoamerických tropických stromů jsou masožravé, živí se hmyzem. Tím se odlišují od svých afrických příbuzných, u nichž nebyl zjištěn významnější léčebný efekt. Z jihoamerických Lapacho mají největší léčivé účinky Lapacho Colorado a Lapacho Morado, tzv. červená Lapacha. Právě tyto druhy indiáni používají. V Latinské Americe a později i v USA se na různých univerzitách rozběhl výzkum, který léčebný účinek Lapacha prokázal. V zemích Latinské Ameriky je od roku 1982 oficiálně uznán jako léčivá rostlina a v Argentině je používán zejména k léčbě rakoviny a nádorových onemocnění. Dle vyjádření mnoha botaniků, chemiků i lékařů se jedná o jednu z nejúčinějších léčivých rostlin na světě.
Od roku 1991 přichází na západoevropské trhy a současně je k dostání v naší prodejně Čaj života.Pěstování, sběr, zpracování a doprava podléhá přísné kontrole.

Indikace:

  • výrazné účinky proti nádorům a rakovině, výrazně snižuje toxické účinky chemoterapie u zhoubných onemocnění
  • podporuje imunitní systém, z toho důvodu je vhodný u všech infekčních onemocnění vč. AIDS a infekcí provázejících leukémii
  • anemie a jiné poruchy krevního obrazu
  • zažívací potíže, žaludeční vředy, choroby jater, žlučníku, střev
  • nespavost, stavy úzkosti a strachu
  • cukrovka, bronchitida, Lupus, Parkinsonova choroba, bércové vředy, křečové žíly, nehojící se rány zmírnění bolesti
  • preventivně jako prostředek k posílení organismuPříprava: 10 g ( 1 polévková lžíce ) na čtyři šálky vody
Čaj se vysype do vroucí vody, nechá se 5 min povařit, potom 20 min louhovat.
K louhování použijte skleněnou či keramickou nádobu.
Nedávat do hliníkových nádob.
Pro terapeutické účely užívat 3 šálky denně mezí jídly, neslazený s ustálenou pokojovou teplotou.Užívat 4 týdny (200g), zopakovat dle potřeby po dalších 4 týdnech.Jako čaj běžné spotřeby pít kdykoliv horký i chlazený.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU


 

Yjc0MTMxY2