ŠIROKÝ VÝBĚR

VYSOKÁ KVALITA

ROZUMNÁ CENA

BioRenesance.cz

e-Shop

ověřený zákazníky

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu BioRenesance.cz

5% sleva

kód: bio5

vstup zde


Podporuje mojeID


PYRAMIDY

Pyramidy jsou dnes doslova ovinuty různými ideologiemi a to tak pomotanými, že v mysli dnešního člověka dnešním vnímáním je pyramida pouze něčím nevysvětleným a její prapůvod záhadou. Jelikož je zde už  dostatek lidí schopných následují řádky plně pochopit, nastal čas popsat skutečnou podstatu  tak, jak se věci a události okolo pyramidy mají v Pravdě.  Poďme krůček po krůčku, ověřováním a pochopením strohých faktů na sobě samém..

Pyramida - nejdříve základ základu - slovo: pyro je oheň a slovo amid je prostředek. Čiže pyramida je zařízení s ohněm uprostřed.

Konstruktéři pyramidy byli zasvěcenci - osvícení lidé, se znalostmi sahajícími daleko za hranice Sluneční soustavy ovládající podstatné a základní stavební prvky vesmíru vzniklé z vesmírné hmoty. Tedy živly - oheň, vzduch, vodu a zem, zasazené ve vše objímajícím éteru.   Znali dokonale průběh proudění sil na Zemi a pyramidy logicky projektovali a stavěli na základě těchto znalostí.
Skutečnému středu pyramidy se říká královská komnata a to proto, že se v ní koncentruje největší množstvý energie které jakoby v podobě plamene svíčky stoupá k vrcholu pyramidy. Toto místo a jeho energie může být využito k mnoha účelům. Dá se tam sušit jakoukoliv hmotu obsahující vodu, nabíjet zdroje schpné pojmout energii, ostřit nástroje, mumifikovat a konzervovat maso nebo těla lidí, zasvěcovat adepty do vyšších znalostí o kosmických principech.
Pyramidy nebo také "čtyřstěny", jsou stavěny tak, že jedna strana míří přesně k jihu, další k severu a zbylé logicky k východu a západu.
Na levé straně pyramidy najdeme negativní energii, na pravé pozitivní a na severu a jihu neutrální energii - harmonii poměrů sil.
Tedy můžeme říci, že boku vyzařují opačné magnetické povahy. Pohlédneme li do teorie elektro, zákonitě nás napadne, že někde tady musí tím pádem být proudění elektronů a  musí vznikat elektrická energie - mezi pozitivním a negativním, bude vznikat napětí . Ano, je tomu přesně tak, elektrickou enerigii  najdeme právě ve vrcholu pyramidy. Délka vlny pyramidy 21 cm je stálá, stejně jako  teplota v královské komoře 21 st - to se nám ta 21čka vyskytuje v životě nějak často že?:)
Pyramidy tedy byly jsou a budou stroje či nástroje pro zacházení s  kosmickou energií. Nejsou to žádné hrobky faraonů, orientační body a další nesmyslené úkoly které jsou pyramidám novodobými badately připisovány. Nebyly postaveny otroky, ale za pomoci nejdokonalejších zařízení pracujících  s kosmickou energií. Všechna tato zařízení byla po postavení pyramid zničena, aby nepadla do ruky nezasvěceným lidem. Největší pyramida na Zemi stojí v Gize a její základní údaje mluví samy za sebe Strana čtvercové základny měří 230,4m a do výšky má pyramida 137,7m. Je postavena na ploše asi 5,4 hektarů a k její stavbě bylo zapotřebí 2 250 000 kvádrů, které dohromady můžou váží  5,625*109 kg. Sumasumárum, na pyramidách a jejich nepochopení je vidět, jak člověk  couvá ve svém vývoji a upadá stále více na závislosti od a do hmoty.

Tolik širší teorie a poďme na teorii bližší našemu serveru. Co jiného asi budem probírat než vodu:)

S vodou je spojená celá existence lidstva. Je podmínkou života na Zemi. Voda tvoří více než 70 - 80 % lidského těla. Od jejího dostatku závisí lidský život. O to víc fascinuje skutečnost, jak působí na vodu pyramidální energie. Voda je vlastně středem našeho zájmu po dobu všech pokusů s pyramidální energií.
Úplně fascinující děje se uskutečňují s vodou umístěnou pod pyramidou. Pod vlivem pyrénu se mění její molekulární struktura a při ochutnání takto upravené vody okamžitě poznáme změnu k lepšímu. Nejvýraznější změny se projeví u destilované vody,  pramenité vody a u minerálek. Jejich chuť se zintenzivní a na jazyku snadno ucítíme stopy solí, minerálů a stopových prvků. Zesílí se i bioenergetická hodnota vody. Tato voda pak může léčit. Modrá barva vyzářená do vody dává chuťově pocit, jako by voda byla studenější. Stojí proto za povšimnutí, že některé vody dovážené i prodávané na Západě se prodávají v modrých láhvích. A nejde jen o pocit chladu, ale i o zlepšení jejích léčivých vlastností, protože modrá barva vodu energeticky dobijí. Člověk by se měl každé ráno a večer napít takhle energeticky nabité vody.Zajímavé je, že voda uskladněná pod pyramidou se nekazí, protože pyramida působí i antibakteriálně, co umožňuje dlouhé uskladnění vody na místech s nedostatkem pitné vody. V takhle uskladněné vodě se totiž netvoří řasy. Pro svoje vlastnosti je pyramidální voda výhodná i na vaření a pečení. Zkracuje totiž čas vaření, a jakoby zlepšuje konzistenci kynutého těsta, ap. Voda nabitá pyramidální energií urychluje vaření brambor a zeleniny asi o 10 minut.
Pozitivní účinek se potvrdil při kožních nemocech a alergiích. Při vnějším použití je velmi působivé proplachování vlasů touto vodou, které pak získávají vyšší lesk, kučeravost, přestávají se lámat a rychleji rostou.
Pyramidální voda je užitečná i při ošetřování tváře a očí. I zálivka květů touto vodou má podobné účinky, jako kdybyste květiny pěstovali pod pyramidou. Je známo, že asi po šesti týdnech se ve vodě mohou tvořit řasy a rozmnožovat se různé mikroorganismy. Pokud je však voda pod správně nasměrovanou pyramidou, řasy se netvoří a ani mikroorganismy se nerozmnožují.

Tolik bližší teorie, přistoupíme k reálné praxi. Začneme však úplně jiným zařízením - povídáním o kompasu.

Každý jej známe a umíme používat už ze základní školy. Teorie je nám každému více či méně jasná, ale o tom, že střelka kompasu a pokud není ovlivněná jiným  magnetem, vždy spolehlivě směřuje k severu a to i v případě, že kompas zavřeme hluboko pod povrch Země, obeženeme ho desti zdmi, nebo jej vyneseme do výšky. Stále bude ukazovat magnetický sever. Tedy  proudění ovlivňující střelku kompasu které způsobuje její natáčení k severu, proniká veškerou hmotou. A jsem u "jádra pudla". Kompas a pyramidy fungují na stejný "pohon" a zatímco o funkčnosti kompasu dnes nikdo nepochybuje, u pyramidy je tomu přesně naopak. Kompas si do ruky může vzít každý, třeba jen v obchodě aniž by si ho koupil a uvidí, že s jistotou funguje. Do pyramidy se je už ale těžko dostat a povedlo se to málo lidem. Není to však až taková pravda. My si tady pyramidu postavíme a naučíme se podle ní bezpečně ovládat kyvadlo. Nereálné ? Ale ano. Poďme na věc. Samožřejmě nebudeme stavět pyramidu velikou jako je v Gize ale, ale na cheopsovy konkurenty - kostruktéry si zahrát můžem. Postavíme si menší pyramidu -  repliku ve velikosti, jakou nám umožňuej prostor, který pro pyramidu vyhradíme a také podle toho, jaké máme s pyramidou cíle. Pokud se od ní chcem učit, nebo uchovávat potraviny,  stačí malá, pokud se v ní chceme léčit, postavíme velikou;)  Malá nebo velká, stále  bude fungovat stejně, jen jinou silou. Ideální do domácnosti a na zkoušky je 30 cm pyramida. Materiál ze kterého budeme stavět, musí vyhovovat pouze a jen požadavku dostatečné tuhosti v takové míře, aby udržel přesný tvar pyramidy. Může to být tvrdý karton, dřevo, kovy, plasty, dokonce to může být i dřevěná kostra potažená igelitem. Pyro účinek v ní nalezneme také.

výška základna strana
10 15,70 14,94
15 23,55 22,41
25 39,25 37,35
30 47,10 44,82
40 62,80 59,76
50 78,50 74,70
70 109,90 104,58
100 157,00 149,40
120 188,40 179,28
180 282,60 268,92

 
Pod pyramidu zavěšenou nad židlí lze posadit neomocného nebo meditujícího člověka tak, aby temeno hlavy dosahovalo maximálně jedné třetiny výšku pyramidy - královské  komory.

 Boky pyramidy máme tedy vyřezané a slepené k sobě. Pyramida nám stojí. S podivem přichází ke slovu už nám zde skloňovaný kompas. Po tvaru a rozměrech je další podmínkou k vyvolání pyroefektu přesná  orientace pyramidy jednou stranou k severu. Tuto stranu si můžeme přesně ozančit stejně jako místo kam pyramidu budeme stavět a stejně jako bod, například na zdi, kam bude sever pyramidy směřovat. Tedy změříme sever, označíme jednu stěnu jako severní a její plochou namíříme pyramidu k severu. Nastal okamžik, kdy je potřeba nechat pyramidu svému osudu a to tak dlouho, dokud neoběhne jednou Sluníčko - tedy 24 hodin.
Pyramida se musí v Zemském proudění usadit, neboli nabít. Po 24 hodinách můžeme přistoupit k výrobě dalšího zařízení a tím je pověstné kyvadlo. Nástroj považovaný pouze a jen za pomůcku lidí provozujících okultní techniky, nástroje nevalné a pochybné pověsti a spolehlivosti, o kterém se říká, že je ovlivnitelný vším možným. Myšlenkou, silou vůle, duchovními bytostmi, ... My si z kyvadla uděláme jasně fungující pomůcku bez jakékoliv debaty, která bude fungovat každému člověku bez rozdílu. Kyvadlo si vyrobíme z obyčejné niti a závažíčka. Závažíčkem může být třeba větší  zámečnická matička nebo rybářské olůvko. Není k tomu potřeba žádných vysvětlení či okultních školení. Zacházet s kyvadlem  nás naučí pyramida kterou jsme si sami postavili. Jak jsem si výše řekli, na severu a jihu pyramidy najdeme harmonickou energii. Přesuneme tedy kyvadélko na sever nebo na jih a nepohne se. Ale jestliže ho dáme na pravý bok pyramidy, bude se to čit ve směru hodinových ručiček - pozitivním  a na levé straně protisměru, v negativním směru. Potom co se smíříme s nově objevenou schopností a přestane se nám třást ruka z překvapení jak to krásně funguje, napustíme sklenici vody z vodovodu a přesuneme kyvadélko nad ní. Bude se točit na nějakou stranu v nějakém poloměru kroužení. Pak tu samou sklenice vezmeme a na 24 hodin ji necháme pod pyramidou. Po 24 hodinách ji opět proměříme. Závažíčko se ani nepohne, voda bude dokonale zharmonizavaná. Pro ověření si opět načepujeme to samé množství  do vody do podobné sklenice či poháru a s kyvadlem si hrajeme, jinými slovy, začínáme se poznávat, jakpak nám to s kyvadlem jde. Rychlost výuky a citlivosti na kyvadlo je závratná, naučíte se s ním během několka minut, byť jste jej předtím v životě v ruce nedrželi.  A přichází první zkouška a zároveň malé překvapení pro okolí: Dva stejné poháry naplněné do stejné výšky  vodou necháme známým nebo příslušníkem rodiny zamixovat s tím, že poznáme který pohár stál v pravo předtím, než poháry byly za naší neřítomnosti zamixovány. Zapamatujeme si samozřejmě co jsem nalili do pravého poháru zda hermonizovanou destilku nebo vodu z vodovodu. Dokonce dovolíme "zkušebnímu komisaři"  aby změnil i množství vody v pohárech - může klidně trochu vody odlít. Po návratu z vedlejší místnosti poznáte sklenici s obyčejnou vodou  během deseti sekund hned, jakmile se závažíčko pohne. Pokud se do deseti sekund nepohne a nebo se jen na niti rychle otáčí, máte kyvadlo nad harmonizovanou vodou. Důvěru, jak dokáže zharmonizovat vodu pyramida, nezískáte NIKDE jinde - ani u nějakého jiného stroje, ani u byť u sebelepšího léčitele.. Voda vždy ponese stopu-náboj autora či stroje která Vás - tedy cíl více či méně ovlivní pozitivním nebo negativním směrem.

Jednoduché, logické, jasné, stotisíckrát a víckrát přesně zopakovatelné a nenapadnutelné ani nositelem nobelovky ;) Další kroky a kudy dál už napoví logika:)  Přeji mnoho štěstí....... 

ZDROJ: PUST.CZ

 

Njk0ZDNk