ESHOP

.: TOP KATEGORIE .:

Adaptogeny

Afrodiziaka

Ajurvéda

BRAHMIHILLS (Bacopa) 60 Vegan kapslí | Herbal Hills

Antidepresiva

Byliny

Čaje, nečaje

Spirulina Bio 300 tablet | Hanoju

Detoxikanty

Green soul food

Doplňky stravy

SHIITAKE houbičky 50g-1kg

Houby léčivé

BetaGlukan BIOcell 90 kapslí á 360mg | Mycomedica

Imunostimulanty

Superpotraviny

Konopné semínko celé 200g-1kg

Sušené plody

Uvedené články a popisy slouží pro informační a vzdělávací účely. Informace jsou sepsány na základě vědeckých studií(člověk, zvíře, in vitro), klinické zkušenosti nebo tradičního využití. Pokud chcete použít byliny a doplňky stravy k léčbě konkrétních nemocí, poraďte se s lékařem.


Nedejme si přírodu


Podporuje mojeID


TŘEZALKA TEČKOVANÁ

Hypericum perforatum

Droga se používá při neurózách, depresích a melancholiích, při různých nervových poruchách a při migréně.Cry Zevně ke kloktání a k omývání infikovaných ran. Má hojivý a protizánětlivý účinek. Nadarmo naše babičky neříkali čaji z třezalky čajík veselý Laughing

Někteří z nás trpí lehkými depresivními stavy především teď, v zimním období. Jsou způsobené především nedostatkem světla a slunečního záření. Projevují se např. dlouhodobou skleslostí, dloutrvajici "bezdůvodně" špatnou náladou a celkovým pocitem únavy, ztrátou motivace atd. Při tomto typu lehčí deprese se třezalka často ukázala jako velký pomocník.
V období klimakteria u žen může někdy po poradě s odborníkem nahradit některé léky pro stabilizaci projevů hormonálních výkyvů, nebo léčbu doplnit.
Pro dosažení efektu těchto uklidňujících účinků je potřeba třezalku užívat pravidelně po delší období, účinky se zpravidla projevují po 2-3 týdnech užívání.    PROHLÉDNOUT V ESHOPU

 

 

MmY5YmQz