ESHOP

.: TOP KATEGORIE .:

Adaptogeny

Afrodiziaka

Ajurvéda

BRAHMIHILLS (Bacopa) 60 Vegan kapslí | Herbal Hills

Antidepresiva

Byliny

Čaje, nečaje

Spirulina Bio 300 tablet | Hanoju

Detoxikanty

Green soul food

Doplňky stravy

SHIITAKE houbičky 50g-1kg

Houby léčivé

BetaGlukan BIOcell 90 kapslí á 360mg | Mycomedica

Imunostimulanty

Superpotraviny

Konopné semínko celé 200g-1kg

Sušené plody

Uvedené články a popisy slouží pro informační a vzdělávací účely. Informace jsou sepsány na základě vědeckých studií(člověk, zvíře, in vitro), klinické zkušenosti nebo tradičního využití. Pokud chcete použít byliny a doplňky stravy k léčbě konkrétních nemocí, poraďte se s lékařem.


Nedejme si přírodu


Podporuje mojeID


MARALÍ KOŘEN, LEUZEA, PARCHA SAFLOROVÁ

Lidová medicína využívá jako tonizující a adaptogenní prostředek
Posiluje obranyschopnost organismu (imunitu) - používá se při doléčování nemocí jako jsou rakovina, nádorová onemocnění, syndrom chronické únavy, mononukleóza či borelióza. Působí tonizačně na CNS zlepšuje paměť, učení, koncentraci.
Má výrazně afrodisiakální účinky, pomáhá při pohlavní impotenci neorganického původu, příznivě stimuluje funkci pohlavních žláz. Doporučuje se pití čaje i při neplodnosti (oba partneři).
 Snižuje hladinu cukru - diabetes - a cholesterolu v krvi. Příznivě ovlivňuje regeneraci jaterní tkáně. Zlepšuje zásobování mozku kyslíkem. Výrazně zvyšuje adaptabilitu organismu, tj. snižuje únavu a zvyšuje fyzickou i duševní odolnost, velmi dobře působí při astenii, depresích a nadměrné dráždivosti, pomáhá při bolestech hlavy, migrénách, mírně zvyšuje krevní tlak. Odstraňuje nechutenství a podporuje trávení, rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.     VÍCE V ESHOPU

 

 

NmIxZT