širší výběr

najdete

na

E-SHOPU

BioRenesance.cz


Nedejme si přírodu


Podporuje mojeID


Obchodní a zasílatelské podmínky

Zákazník odesláním své objednávky přijímá a uznává naše podmínky prodeje a dodání objednaného zboží. Všechny odeslané objednávky považujeme za závazné.

Ceny uvedené u každého produktu jsou včetně DPH. Jsme plátci DPH.

Objednat můžete i telefonicky na tel.: +420 720 217 546 nebo přes další kontakty viz. kontakt


Potvrzení objednávky:

Každá zaslaná objednávka bude potvrzena e-mailem na adresu uvedenou v dodacích údajích. Doručením tohoto e-mailu dochází k uzavření kupní smlouvy. V případě, že potvrzující e-mail neobdržíte, nebyla zřejmě Vaše objednávka správně odeslána.

V případě, že potřebujete poradit s nákupem kontaktujte nás viz. kontakt

Zrušení objednávky:

Zákazník má právo objednávku stornovat do 4 hodin od potvrzení jejího přijetí, případně do doby předání zásilky přepravci. Storno objednávky je také možné v případě nedodržení nepozdějšího termínu dodání z naší strany a to je do 10 dnů, nedomluví-li se dodavatel (www.bylinybylin.cz) a zákazník jinak.


Způsob doručení, platba a zasilatelské náklady pro ČR a SR:

 

Doručování po ČR:

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty a přepravní služby DPD. O odeslání zboží Vás budeme informovat emailem se sledovacím kódem zásilky.

 

 • Naše doprava ČP/DPD     +73,00 Kč ( platba převodem sleva 1% z objednávky / při platbě dobírkou +35 Kč)

Naše doprava je námi vybraný způsob přepravy. Zpravidla se odesílají zásilky do 2kg Českou Poštou - ČP. Balíčky nad 2kg jsou expedovány DPD kurýrem.

 • DPD přepravní společnost     +89,00 Kč ( platba převodem sleva 1% z objednávky / při platbě dobírkou +25 Kč)
 • Česká pošta(ČP) - Balík do ruky     +119,00 Kč (platba převodem sleva 1% z objednávky / při platbě dobírkou +40 Kč)

 

Doručení při platbě bankovním převodem:

 • při platbě bankovním převodem - sleva 1% na Vaši objednávku.
 • při objednávce nad 1800 Kč - poštovné ZDARMA
 • při objednávce do 1800 Kč - od 73 Kč


Doručení při platbě na dobírku:

 • při objednávce nad 1800 Kč - poštovné ZDARMA
 • při objednávce do 1800 Kč - poštovné od 108 Kč
 • cena dobírky při objednávce do 1800 Kč - od 25 Kč (DPD dobírka), 35 Kč (Naše doprava ČP/DPD), 40 Kč (ČP dobírka)

V případě, že jste zvolili platbu předem na účet, uhraďte prosím, celkovou částku na naše č.ú.: 2400221418/2010. Jakmile bude objednávka uhrazena, zásilku odešleme v nejbližším termínu.


Možnost osobního odběru Vaší objednávky:

Jakmile bude objednávka připravena k převzetí na Vámi vybraném odběrovém místě (nejedná se o náš obchod), budeme Vás informovat. Odběrové místo si zvolíte v košíku.

 

Osobní odběr - Brno, Modré knihkupectví      +45,00 Kč (při platbě v hotovosti +10 Kč)

Osobní odběr - Lednice na Moravě      +0,00 Kč


Odběrová místa:

 • Brno

*** Zásilky do Brna odesíláme 1x týdně, o připravené zásilce Vás budeme informovat. V případě, že potřebujete zboží ihned doručit, informujte se na termín expedice na odběrové místo. tel: 720 217 546, email: info@biorenesance.cz ***

Modré knihkupectví v Brně

Zemědělská 9

613 00 Brno

tel.: 545 215 271, popřípadě mobilní číslo je 777156795, Otevřeno: Po - Čt 9-17, Pá 9-16, V prosinci otevřeno i v sobotu 10-14, popřípadě dle domluvy

web: www.modreknihkupectvi.cz

 • Lednice na Moravě

Květinářství Lednice, Pekařská 83. Po-pá 8-17, So-Ne 8-12hod.

 

Doručování na SLOVENSKO:

Zboží na Slovensko zasíláme prostřednictvím přepravní služby DPD. O odeslání zboží Vás budeme informovat emailem se sledovacím kódem zásilky.

 

SLOVENSKO - DPD - zásilka do 2800 Kč      +215,00 Kč ( platba převodem sleva 1% z objednávky / při platbě dobírkou +25 Kč)


Doručení při platbě bankovním převodem:

 • při platbě bankovním převodem - sleva 1% na Vaši objednávku.
 • při objednávce nad 2800 Kč - poštovné ZDARMA
 • při objednávce do 2800 Kč - 215 Kč

 

Doručení při platbě na dobírku:

 • při objednávce nad 2800 Kč - poštovné ZDARMA
 • při objednávce do 2800 Kč - 240 Kč (215 Kč/doprava + 25 Kč/dobírka)

V případě, že jste zvolili platbu předem na účet, uhraďte prosím, celkovou částku na naše č.ú.: pro SR: 2900221414/2010, IBAN CZ2220100000002900221414 (Slovenský, Eurový účet). Jakmile bude objednávka uhrazena, zásilku odešleme v nejbližším termínu.


Dodací lhůta:

Objednávky jsou obvykle zpracovány a zboží odesláno do 1-3 dnů od přijetí objednávky. Pokud některé položky nejsou ihned k dispozici, bude zákazník informován emailem (příp. telefonicky) o termínu naskladnění. Případně nabízíme odeslání zásilky na části, kdy neúčtujeme poštovné. U platby bankovním převodem může dojít ke zpoždění expedice oproti dobírce, v případě čekání na Vaši platbu.

Reklamace:

V případě, že Vám bude balík doručen s viditelným poškozením, nepřebírejte ho od dopravce. Na pozdější reklamaci závady vzniklé poškozením zboží při přepravě nebude brán zřetel, reklamaci budete moci uplatnit pouze u dopravce. Reklamace týkající se kompletnosti dodávky nebo kvality dodávaného zboží akceptujeme do 2 dnů po převzetí zboží. Po uznání reklamace budete vyzváni k zaslání reklamovaného zboží zpět na adresu dodavatele. Zboží neposílejte na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Částka odpovídající kupní ceně reklamovaného zboží Vám bude vrácena na uvedený bankovní účet.

Vrácení zboží:

Zákazník má právo do 14 dnů vrátit zboží bez udání důvodu. Zboží nesmí být poškozené, používané, musí být zabaleno v originálním balení. Po předchozí domluvě zašlete zboží spolu s daňovým dokladem zpět na adresu dodavatele, ale ne na dobírku, zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty. Po doručení a kontrole zboží zašleme částku odpovídající kupní ceně (vyjma zasilatelských nákladů) zákazníkovi na uvedený bankovní účet.

Ochrana osobních údajů:

Provozovatel internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje, které získá od svých zákazníků a které jsou potřebné k objednání produktů, budou sloužit pouze pro komunikaci se zákazníkem a nebudou dány k dispozici třetím osobám.

Objednávky jsou obvykle zpracovány a zboží odesláno do 1-3 dnů od přijetí objednávky. Pokud některé položky nejsou ihned k dispozici, bude zákazník informován emailem (příp. telefonicky) o termínu naskladnění. Případně nabízíme odeslání zásilky na části, kdy neúčtujeme poštovné. U platby bankovním převodem může dojít ke zpoždění expedice oproti dobírce, v případě čekání na Vaši platbu.

 

MGQ1OT