ESHOP

.: TOP KATEGORIE .:

Adaptogeny

Afrodiziaka

Ajurvéda

BRAHMIHILLS (Bacopa) 60 Vegan kapslí | Herbal Hills

Antidepresiva

Byliny

Čaje, nečaje

Spirulina Bio 300 tablet | Hanoju

Detoxikanty

Green soul food

Doplňky stravy

SHIITAKE houbičky 50g-1kg

Houby léčivé

BetaGlukan BIOcell 90 kapslí á 360mg | Mycomedica

Imunostimulanty

Superpotraviny

Konopné semínko celé 200g-1kg

Sušené plody

Uvedené články a popisy slouží pro informační a vzdělávací účely. Informace jsou sepsány na základě vědeckých studií(člověk, zvíře, in vitro), klinické zkušenosti nebo tradičního využití. Pokud chcete použít byliny a doplňky stravy k léčbě konkrétních nemocí, poraďte se s lékařem.


Nedejme si přírodu


Podporuje mojeID


INDICKÝ ŽENŠEN - Zázračný Životabudič

Ašvaganda kořen, Withania somnifera, Withánie opojná, Ašwagandha, Indian ginseng - Indický ženšen

AŠVAGANDHA - Sí­la koně

Ve starých indických spisech je ašvagandha oslavována jako zázračný životadárný prostředek a tonikum. V Arábii byla ašvagandhá používána jako vykuřovadlo. Do Evropy byla poprvé dovezena v 16. století.

Má silné anabolické a afrodisiakální­ účinky, působí­ také jako stabilizátor, je močopudná, uklidňují­cí­ a tišící­. Vyživuje všechny dhátus. Dětem se na vyhublost dává ašvagandha smí­chaná s mlékem, v dospělosti má kořen ašvagandhy s mlékem afrodisiakální­ účinky a u starší­ch lidí­ odstraňuje čaj únavu.

Tradičně byla ašvagandha ceněna jako afrodisiakum a součást nápojů lásky. V tantrických rituálech byla užívána za účelem prodloužení erekce.

V současné Indii je velmi populární mezi manažery, kteří Asvagandhu užívají místo valia.

Z řezaného kořene se připravuje čaj nebo se kořen žvýká. Tradičně se ašvagandha užívá povařením v mléce, nebo se dá připravit jako čajový nálev. Ajurvédská medicína doporučuje 1,5-2g sušené Ašvaganhy denně. Přestože droga má velmi nízkou toxicitu, celková denní dávka by neměla překročit 3g.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

 

 

NjNhYTczN