ESHOP

.: TOP KATEGORIE .:

Adaptogeny

Afrodiziaka

Ajurvéda

BRAHMIHILLS (Bacopa) 60 Vegan kapslí | Herbal Hills

Antidepresiva

Byliny

Čaje, nečaje

Spirulina Bio 300 tablet | Hanoju

Detoxikanty

Green soul food

Doplňky stravy

SHIITAKE houbičky 50g-1kg

Houby léčivé

BetaGlukan BIOcell 90 kapslí á 360mg | Mycomedica

Imunostimulanty

Superpotraviny

Konopné semínko celé 200g-1kg

Sušené plody

Uvedené články a popisy slouží pro informační a vzdělávací účely. Informace jsou sepsány na základě vědeckých studií(člověk, zvíře, in vitro), klinické zkušenosti nebo tradičního využití. Pokud chcete použít byliny a doplňky stravy k léčbě konkrétních nemocí, poraďte se s lékařem.


Nedejme si přírodu


Podporuje mojeID


Jedlá soda - soda bikarbona

 Ph krve je nejdůležitější faktor, který ovlivňuje stav mikroorganismů jako jsou například plísně a houby vtěle. Schopnost sody bikarbony okamžitě alkalizovat krev a léčit rakovinu je zcela bezkonkurenční. Lze dokonce říci, že soda bikarbona je akutní prostředek pro léčbu rakoviny.

Spolu s dalšími přístupy působícími na obecnějších úrovních napomáhá celkové fyziologické změně, takže vnitřní chemismus těla se stane nepříznivým pro rakovinné bujení.

Čím vyšší je pH roztoku (čím je alkaličtější neboli zásaditější), tím větší je elektrický odpor sloučeniny.

Elektřina tedy při vyšším pH proudí pomaleji. Když řekneme, že něco má nižší pH, znamená to, že je to horké a rychlé (jang). Alkalické pH je naproti tomu z chemického hlediska pomalé a chladné (jin).

Soda bikarbona

 Většina z nás bude jistě překvapena zjištěním, že v Římě působí onkolog dr . Tullio Simoncini , který ničí rakovinné buňky roztokem sody bikarbony. Tato chemická sloučenina působí nerakovinné buňky jako prudký jed, protože je zasáhne přívalem alkalicky, která dovoluje přístup mnohem většího množství kyslíku. Rakovinné buňky nemohou přežívat při vysokých hladinách kyslíku. Soda bikarbona je zkrátka rychlý zabiják tumorů.

Terapie sodou je neškodná, rychlá a efektivní, protože soda je dokonale rozpustná.

Terapie sodou bikarbonou by měla začít vysokými dávkami a měla by bez přerušování trvat 7 –8 dní.

Nádory o průměru 2 –4 centimetry by se měly začít zmenšovat od třetího až čtvrtého dne a úplně zkolabovat od čtvrtého až pátého dne.

Poznámka české redakce: Jak dr. Murphyna své přednášce vysvětlil, dr. Simocini zavádí jedlou sodu katetrem do cév, přímo vyživujících nádor.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

 

MWNlMGNlN